Małopolskie Biuro Finansowe

Leasing

Leasing jest jedną z najbardziej znanych i rozpowszechnionych form pozyskiwania środków finansowych na realizację planowanych przedsięwzięć. Definiowany jest jako forma dzierżawy jakiegoś przedmiotu (np. samochodu, maszyny), która często jest jedynym sposobem na jego pozyskanie. Tak więc najprościej mówiąc ta forma finansowania jest często jedyną alternatywą dla finansowania gotówkowego. W praktyce stanowi najlepszy sposób na pozyskanie środka trwałego bez poniesienia jednorazowo nakładów finansowych. Od strony finansowej doskonale sprawdza się przy problemach z przepływami gotówkowymi.

Leasing operacyjny i finansowyTen pierwszy jest zdecydowanie najbardziej popularny wśród większości polskich przedsiębiorców. Do jego głównych zalet należy to, że klient ma możliwość wrzucenia w koszty uzyskania przychodu pełnej opłaty wstępnej, części kapitałowej i odsetkowej rat leasingowych oraz wszelkich wydatków powiązanych z codziennym użytkowaniem danej maszyny, przedmiotu czy urządzenia.

Największą zaletę drugiego rodzaju tego typu finansowania stanowi to, że po wygaśnięciu umowy jej przedmiot przechodzi na własność korzystającego. W związku z tym przedsiębiorca może albo dalej użytkować dany pojazd, maszynę czy urządzenie w swojej firmie lub po prostu go sprzedać.

W naszym biurze, którego siedziba to Myślenice, czeka doświadczony doradca który profesjonalnie zajmie się każdym indywidualnym przypadkiem. Dzięki dokładnej analizie określi jaki typ finansowania będzie najkorzystniejszy dla Państwa firmy oraz wyszuka najlepszą ofertę dostępną w danej chwili na rynku. Zapraszamy do kontaktu z naszym biurem.
Kalkulator rat kredytowych oraz kalkulator zdolności kredytowej

Sprawdź swoją
zdolność kredytową


Oblicz

Oblicz swoją
ratę kredytu


Oblicz
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014-2022 Ósemka Małopolskie Biuro Finansowe
Oferta: kredyty, pożyczki, leasing, dotacje, ubezpieczenia i kredyty dla firm
Strony internetowe: impulsivo.pl