Małopolskie Biuro Finansowe

Kredyt dla firm

Kredyt dla firmy jest przeznaczony na finansowanie dowolnych celów związanych z prowadzoną działalnością. Do głównych zalet takiej formy finansowania należą między innymi brak konieczności przedstawienia zaświadczeń z ZUS i US, zabezpieczeń majątkowych oraz długi okres kredytowania. Kolejne plusy jakie oferują kredyty dla firm są takie, że oferta może zostać przygotowana bez konieczności dostarczenia wszystkich potrzebnych dokumentów, bez prognoz finansowych oraz bez przedstawienia faktur potwierdzających cel wykorzystania środków. Jest to szczególnie ważne w okresie gdy przedsiębiorstwo potrzebuje natychmiastowego zastrzyku finansowego i nie ma czasu na załatwianie zbędnych formalności.
 

Rodzaje kredytów dla firm
 

Wśród najpopularniejszych rodzajów kredytów firmowych wyróżnić można kredyt w rachunku bieżącym, inwestycyjny oraz na nieokreślony cel. Ten pierwszy przeznaczony jest do finansowania bieżących wydatków firmowych, drugi to środki przeznaczone na sfinansowanie określonej inwestycji czy zakupu środka trwałego. Ostatni rodzaj przeznaczony jest na dowolny cel związany z prowadzoną działalnością gospodarczą. Nie ma tu konieczności przedstawiania żadnych rachunków czy faktur.
 
Zachęcamy do kontaktu z naszym doświadczonym doradcą, który dostępny jest telefonicznie, mailowo lub bezpośrednio w biurze głównym zlokalizowanym w mieście Myślenice. Po szczegółowej analizie sytuacji Państwa firmy dobierze on najlepszy rodzaj kredytu i znajdzie najlepszą ofertę oferowaną w tym momencie na polskim rynku finansowym. Zapraszamy do kontaktu.
Kalkulator rat kredytowych oraz kalkulator zdolności kredytowej

Sprawdź swoją
zdolność kredytową


Oblicz

Oblicz swoją
ratę kredytu


Oblicz
Wszystkie prawa zastrzeżone © 2014-2023 Ósemka Małopolskie Biuro Finansowe
Oferta: kredyty, pożyczki, leasing, dotacje, ubezpieczenia i kredyty dla firm
Strony internetowe: impulsivo.pl